close
loading
 

Pompowanie betonu

Przy wbudowywaniu mieszanki betonowej w konstrukcje wykorzystuje się pompy do betonu. W przypadku kiedy do miejsca betonowania nie da się wprowadzić mieszanki betonowej bezpośrednio z betonomieszarki bądź w celu ułatwienia robót stosuje się pompę do betonu.

W zależności od potrzeb oferujemy klientom usługę pomowania pompami samochodowymi o wysięgu 24-36m, pompogruszką oraz pompą stacjonarną z dopinanym rurociągiem. Wykonujemy także pompowanie betonu pompą halową ( możliwość rozłożenia wysięgu na małej wysokości – wewnątrz hali) z przedłużeniem rurociągu nawet do 100mb. W razie potrzeby jest możliwość wykorzystania rozściełacza do betonu (pająka) podpinanego do rurociągu pompy pozwalającego wygodnie wprowadzić mieszankę zwiększając zasięg o 9mb.

Od ponad 12 lat zajmujemy się pompowaniem betonu w Kielcach i okolicach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych budujących domy, garaże, ogrodzenia jak i największe inwestycje przemysłowe, obiekty mostowe oraz drogowe. Od wielu lat jesteśmy podwykonawcą firm takich jak Dyckerhoff, Bosta obsługujących duże kontrakty publiczne i prywatne.

JARTECH BETON dysponuje 5 pompami samochodowymi (MAN, MERCEDES) z zabudową marki PUTZMEISTER oraz SCHWING. Maszyny zostały wyselekcjonowane pod względem parametrów technicznych dzięki czemu jednostki potrzebują mało miejsca, żeby się rozstawić i mogą podjechać w miejsca, gdzie innym maszynom się to nie uda. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze operatorów prace betoniarskie przebiegają sprawnie i bezpiecznie

 

ZAMÓW   787 283 064 

OFERTA:

Sprzedaż betonu towarowego
Transport betonu
Wynajem pompy - pompowanie

KONTAKT

F. W. JARTECH Tadeusz Jarząb

Adres:

ul. Łódzka 13, 25-085 Miedziana Góra

telefon:

787 283 064

e-mail:

jartech@onet.eu